piec pokładowy

8 rzeczy, które musisz wiedzieć kupując piec pokładowy

Wszechstronne piece pokładowe są używane do pieczenia wszystkiego luzem, jak pizze. Możesz potrzebować go w restauracji lub dla każdego biznesu dostawy żywności. Ilekroć każdy klient przychodzi do restauracji, zamawia jedzenie i oczekuje, że zostanie obsłużony w ciągu 15 do 20 minut. Musisz również zadbać o innych klientów. Dlatego można przygotować różne zamówienia w jednym piecu w krótszym czasie. To pomaga w zwiększeniu szybkości obsługi i gotowania pyszne jedzenie.

Można znaleźć różne rodzaje piekarników pokładowych na rynku, ale trzeba wybrać ten, który spełnia Twoje wymagania.

Elektryczne lub gazowe piekarniki pokładowe

Można znaleźć kilku producentów, którzy mogą dostarczyć dwa rodzaje pieców pokładowych. To może być obsługiwany przez elektryczność lub przez gaz. Oba mogą piec różne przedmioty skutecznie. Ale z powodu niektórych powodów, ludzie mają różne preferencje.

Znacząca różnica między tymi dwoma opcjami jest maksymalna temperatura, na której mogą pracować. Musisz wybrać ten, który wygląda wygodne dla Ciebie. W każdym modelu, to jest wymienione, że można piec lub stos trzy lub więcej pizzy w tym samym czasie. Upewnij się, że sprawdzić wszystkie specyfikacje przed sfinalizowaniem każdego urządzenia.

Przestrzeń kuchenna

Musisz sprawdzić przestrzeń w kuchni, gdzie będziesz trzymać piekarnik. Musisz zmierzyć wymiary przestrzeni kuchennej i porównać je z urządzeniem, które potrzebujesz. W niektórych modelach, można uzyskać urządzenie w różnych rozmiarach. Jeśli Twoja kuchnia jest mała, to można kupić małe.

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, aby otworzyć piekarnik i gotować jedzenie w nim. Nie powinno być trochę miejsca z tyłu, aby zwolnić nadmiar ciepła. W niektórych modelach jest funkcja zdalnego uruchamiania, dzięki której można umieścić piekarnik w ogniu i uczynić go wystarczająco ciepłym, zanim zatrzymasz chleb.

Sprawdź panel sterowania

Przed zakupem jakiegokolwiek pieca pokładowego dla swojej restauracji, sprawdź panel sterowania urządzenia. W ten sposób można sprawdzić liczbę funkcji jesteś coraz z nim. Możesz sprawdzić przełącznik, panel sterowania temperaturą, otworzyć i zamknąć, opcja rozgrzewania i wiele więcej. Przyciski na panelu sterowania mogą być dwojakiego rodzaju.

Mogą wyglądać jak tradycyjne, w których trzeba je nacisnąć, aby skorzystać z urządzenia. Panel sterowania może być również wyposażony w ekran dotykowy, pilota lub inną najnowszą technologię, za pomocą której można sterować funkcjami urządzenia.

Piec mniej lub więcej jedzenia na raz

Trzeba sprawdzić, ile produktów spożywczych trzeba upiec w tym samym czasie. Mały piekarnik może piec tylko jedną pizzę w tym samym czasie, ale piekarnik pokładowy może piec więcej. Teraz masz wiele rozmiarów dostępnych w tych pokładowych. Musisz zdecydować, ile pizzy trzeba piec razem.

W ruchliwej restauracji możesz potrzebować masywnego i wydajnego piekarnika, aby upiec więcej produktów w krótszym czasie. W ten sposób można służyć więcej klientów w krótszym czasie i zrobić więcej zysku. Ale na początku, trzeba zainwestować więcej pieniędzy na dużym urządzeniu z mniej czasu pieczenia.

Sprawdź swój budżet

Jeśli chodzi o piece pokładowe, są to drogie te. Musisz mieć wystarczający budżet, aby je kupić. Nie można uruchomić swoją restaurację, działając małe i tradycyjne urządzenie. Kiedy trzeba piec więcej pizzy jednocześnie w krótszym czasie, piece pokładowe są uważane za najlepsze.

Sprawdź swój budżet przed zakupem jakiegokolwiek urządzenia. Jeśli zamawiasz online, musisz wydać dodatkowe pieniądze na wysyłkę, instalację, itp. Upewnij się, że piekarnik powinien być przyjazny dla budżetu. Możesz także sfinansować swoje urządzenie, kupując je w kilku ratach.

Rozważ przedmioty muszą być pieczone

Przed zakupem pieca pokładowego, należy wiedzieć, jakie rodzaje artykułów spożywczych trzeba piec w nim. To będzie łatwe dla Ciebie, aby ocenić ustawienia temperatury na panelu sterowania. Niektóre pizze wymagają czasu i nie możesz pozwolić swoim klientom czekać zbyt długo.

Dlatego należy zadbać o wygodę zarówno dla siebie, jak i dla klientów. Jeśli czas gotowania jest wysoki, można preferować duży, aby upiec więcej niż dwie pizze na raz.

Sprawdź gwarancję

Zawsze, gdy kupujemy jakieś urządzenie, powinniśmy sprawdzić gwarancję, aby upewnić się, że może ono zostać naprawione w określonym czasie. Nie można polegać na producencie i jego produkcie, jeśli nie otrzymamy gwarancji.

Szukaj urządzeń, które są dostępne z co najmniej dwa lata gwarancji. Jeśli nagle, piec pokładowy nie działa, można zadzwonić do firmy i poprosić o naprawy za darmo.

Skontaktuj się z zespołem technicznym w sprawie procesu instalacji

Trudno jest zainstalować nowe urządzenie w kuchni restauracji. Dostaniesz instrukcję, ale może być potrzebna pomoc w montażu masywnego pieca. Dlatego należy sprawdzić, czy można skontaktować się z zespołem technicznym firmy.

Poproś o pomoc w instalacji w Twoim miejscu. Przyjadą oni do Twojej restauracji i zainstalują urządzenie zgodnie z wymaganiami. W ten sposób nie będzie żadnych uszkodzeń urządzenia przez Ciebie.

Podsumowanie

Przed zakupem pieca pokładowego dla swojej restauracji, upewnij się, że wiesz, że wszystkie wymienione rzeczy. Jest to drogie urządzenie, a będziesz dokonywania jednorazowej inwestycji. Dlatego należy wydać pieniądze na idealne urządzenie i uzyskać bezpłatne naprawy lub konserwacji przez kilka lat. Musisz skontaktować się z działem obsługi klienta firmy i uzyskać wszystkie informacje na temat produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

branża nieruchomości covid Previous post 4 rzeczy, które zmieniły się w branży nieruchomości z powodu COVID-19
drobne naprawy dachu Next post 9 porad i wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze na drobnych naprawach dachu