zadbane-biuro

Czyste miejsce pracy sprawi, że Twoi pracownicy będą bardziej szczęśliwi

Prowadzenie firmy nigdy nie jest łatwe, a próba ograniczenia rotacji pracowników do minimum to dodatkowe wyzwanie, któremu pracodawcy muszą sprostać. Zadowolenie pracowników to ciągła walka, jednak ostatnie badania pokazują, że może to być o wiele prostsze niż nam się wydaje. Czemu? Czytaj dalej i dowiedz się więcej na ten temat.

Wpływ na wydajność

Badania wykazały ostatnio, że zaskakująca liczba profesjonalistów uważa, że ​​jeśli ich miejsce pracy spadnie poniżej akceptowalnych standardów higieny, negatywnie wpłynie to na wydajność pracy. 88% ankietowanych pracowników stwierdziło, że zła higiena w łazience, nieprzyjemne zapachy i niski standard ogólnej czystości miejsca pracy przyczyniły się do niskiej produktywności pracowników. Gdyby firmy zwracały większą uwagę na te kluczowe obszary, mogłyby się przekonać, że pracownicy wykonują znacznie więcej pracy i szybciej osiągają swoje cele.

Wyzwania stają się łatwiejsze

Nawet jeśli Twoi pracownicy naprawdę kochają swoją pracę, będą mieli nieraz trudniejszy dzień. Kiedy pracownicy stoją przed trudnymi zadaniami lub napiętymi terminami, nie chcą mieć do czynienia z bałaganem i brudem. To bardzo źle świadczy o firmie, jeśli pracownicy mają do czynienia ze stertą brudnych naczyń w zlewie, gdy wchodzą do kuchni, aby zrobić kawę lub jeśli nie mogą zmieścić więcej papieru w koszu, ponieważ nie został opróżniony na koniec dnia. Nikt nie chce zatrzymywać się w połowie pracy, aby przesiewać bałagan po to by znaleźć kluczowy dokument lub poszukać filiżanki w zdezorganizowanej kuchni. Dzięki czystemu i uporządkowanemu środowisku biurowemu dodatkowe wyzwania są ograniczone do minimum. Skorzystaj z pomocy firmy oferującej usługi sprzątające Warszawa aby cieszyć się pięknym i lśniącym biurem każdego dnia.

Lepsza obsługa klienta

Kiedy klienci są zadowoleni, pracownicy są szczęśliwsi. Znalezienie zatem sposobów na poprawę obsługi klienta jest bardzo ważną kwestią. Jednym z szybkich i łatwych sposobów aby to zrobić jest upewnienie się, że przestrzeń biurowa jest jasna, czysta i uporządkowana. Czyste i dobrze utrzymane środowisko pracy pokazuje, że poważnie traktujesz swój biznes i dbasz o szczęście swoich pracowników oraz gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

diamentowe przecinarki Previous post Diamentowe przecinarki linowe — sposób działania, zalety, zastosowanie
systemy wizyjne w przemysle Next post Jakie możliwości dają inteligentne kamery w systemach kontroli wizyjnej?